1960 yılının başında Istanbul’da tekstil ve inşaat sektöründe faliyete başlayan, Izgi grubun ilk şirketi olan Arifler Örme Sanayidir, geçmiş deneyim ve birikime ile 2005 yılından kurulan ev tekstili ve inşaat şirketi ile faliyetleri devam etmektedir.

Sürekli, sağlıklı büyümenin, araştırma-geliştirmeye, teknolojiye, insan kalitesine ve hizmet kalitesine yatırım yapmakla mümkün olduğuna inanan bir şirketler grubudur.

Vizyonu, ürün geliştirip, dünyanın her yerine pazarlayabilen, kazandığını yine üretim hacmini, hizmet kalitesini artırmaya ve insanlara iş gücü yaratmaya harcayan topluma faydalı, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, dinamik bir şirketler gurubu olmaktır.

Bu vizyona uygun olarak; Dünyadaki gelişmeleri izler, hizmet sunduğu pazarın tüketici beğenilerine uygun ürünler tasarlar.Yaygın dağıtım kanalları ile ürünlere kolay erişilmesini sağlar. Ürünlerinin satıldığı mağazalarda hizmet kalitesini artırmak için, satış sonrası hizmetlere önem verir: Stoklu çalışır, görsel malzeme ve personel desteği ile ürünlerin tanıtımına destek olur, tüketici haklarını gözeterek ürününün arkasında durur, müşteri memnuniyetine azami özen gösterir. Daha verimli hizmet sunmak için teknolojiyi kullanır.

Kalitenin yaşam felsefesi olduğuna inanıyoruz. Kaliteyi üretim, satış ve satış sonrası süreçler dahil olmak üzere işin her aşamasında baz alıyoruz. Yaşam kalitemizi arttırmaya gayret ediyoruz. Mükemmelliği yaşam tarzına dönüştürerek farklı yaşam alanlarında değer üretmeyi amaçlıyoruz. Tekstil ve İnşaat alanlarında gerçekleştirdiğimiz projeyle hayata daha pozitif yönde şekil vermek için gerçek fırsatlar yaratıyoruz.

“Beklentileri karşılamak değil”, “beklentilerin üzerine çıkmak” için çalışıyoruz. Yenilikçi perspektif, sürekli iyileştirme ve yaratıcılıkla beslenen inisiyatiflerin gerçek değerler katacağını iddia ediyoruz.

Konusunda uzman olan, gelişmeye açık çalışanları vardır.
Sistemli çalışır, ticari ahlakı kârlılığın üzerinde tutar.
Sunduğu ürün gruplarındaki pazar liderliğini kendisini geliştirerek korur. Rekabetin hizmet kalitesini artırdığını bilir, haksız rekabet yapmaz.
Sivil toplum örgütlerinin toplum yararına yönelik projelerini destekler.
Ürünleri, Türkiye’nin tanınmış mağazalarında satılan, tüm çalışanları ile müşterilerinin ve toplumun güvenine layık olmaya çalışmaktadır.Şimdi siz, Türkiye’nin kalitesini onayladığı bu şirketler gurubu ile tanışmak için doğru adrestesiniz.

Yaşam sanatının eşi benzeri görülmemiş fikirlerin sayısını hayata değer katacak ürünün sayısıyla çarpımı olduğunu düşünüyoruz.

İletişim Bilgileri

1404218048_home Adres: Showroom: Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı No: 326/A 34930
Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye
Fabrika: Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı Martı Sok. No:1  34930
Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye
1404217739_phone_2 Tel: +90 216 398 88 65
1404217771_print Fax: +90 216 398 88 66
1404217789_mail-24 Email: info@izgievtekstili.com.tr

Haberler

Maillist

Haber grubuna kaydolarak firmamız ve sektör ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.